0532 748 16 00

Hizmetler

Hizmetimiz , can dostumuz ile  sahibinin birbirini doğru anlaması felsefesi ile başlar. Sahip ile can dostunun arasında sağlıklı ve doğru bir iletişimin sağlanması ,birlikte mutlu olarak yaşamlarına devam edebilmelerinin en önemli adımıdır. İçerisinde yaşadığımız toplumun alışkanlıkları,kurallarını can dostumuzun öğrenebilmesi için ortak iletişim dilini öğretiyoruz. 

Bu alanda faaliyet göstermek büyük sorumluluk gerektirmektedir.Sürekli araştırma ve akademik çevrelerle iletişim, konusunda dünyaca uzman kabul edilmiş eğitmenlerle iletişim ve bilgi alış verişi işimizin en önemli parçasıdır. 

Sağlıklı ortamda  denetimli üretim, bilinçli eğitim ve günlük aksiyonlarla desteklenen konaklama hizmeti Can dostlarımızın hizmetindedir. 

PatiPark Akademi & Rezidans  çalışanları olarak :

  • "İşimiz; can dostlarımızı,sahiplerini   ve kendimizi mutlu ederek yapıyoruz."

  •  "Pati Park" ekibinde yer alan her görevlinin 1.kuralı sevgi,bilgi,araştırma ve sürekli gelişimdir."

  • "Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."

Hizmet kalitemizi diğer çifliklerden farklı kılan kendimize örnek aldığımız, örnek almamız gereken alanında uzmanlaşmış  eğitmenler, üreticiler, ırk uzmanları ve veterinerler ile yurt dışındaki yarışmalara imza atmış kişiler ve ekiplerle sürekli iletişim halinde olmak,Can dostumuzun ırksal özelliklerini de gözönüne alarak  karakter analizi, stres testi ,travmatik geçmiş sorgulaması ve buna uygun  eğitim programını oluşturmak  , can dostun sahibi ile ve içinde yaşayacağı/yaşadığı toplumda adaptasyonunu üste seviyelere çıkarmak ve sahiplerinin çözümsüzlükler yaşayarak  can dostlarından vazgeçmelerini önlemektir. 

Verdiğimiz eğitim ve üretimler emek,sorumluluk , özveri,araştırma ve en önemlisi sevgi isteyen,  zor bir iştir.

"Karakterde yaşanan sıkıntılarda çözümler üretiyoruz."

Hizmet verdiğimiz canlar ile ilgili sistemli çalışıp ve ilk işimiz karakterini çözmek, sıkıntılarının kaynağını bulup , uygun çözümleri ortaya koyuyoruz. Nedeni olmayan hiçbir davranış bozukluğu yoktur . 

Karakter farklılıkları gerek cins özelliklerinden,gerekse de sağlıklı iletişim dilinin (sahibi ile sağlıklı iletişim dilinin geliştirilememesi,ehil olmayan kişiler tarafından verilen eğitim,uygun konaklama hizmetinin verilmemesi nedeniyle oluşan kalıcı travmalar) oluşturulamamasından kaynaklanır.Profesyonel gözlem,bilinçli yaklaşım,sevgi ve doğru metod uygulanmadığı takdirde; canlarımızın sahipleri  ile iletişimsizlikleri artmakta ve problem haline gelmeye başlayan bu ‘’ düzeltilebilir aksaklığı ‘’ Sahibi aşamayacağını düşünmeye başladığı noktada ise istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır.Maalesef sokak hayvanlarının sayısının bu kadar artmasındaki en önemli etkenlerden biridir bu durum.

Yaşadığınız bir problemde mutlaka bizimle iletişime geçmenizi ,yaşadığınızın sıkıntıların çözümünün ‘’profesyonel destekle’’ çözümlenebileceğini belirtmek isteriz.

Doğru teşhis,doğru yöntem ve sağlıklı iletişim ile  talep ve istek sizden çözüm ve destek bizden.

Tesisimizin konaklama kısmını ‘’rezidans’’ olarak tanımladık çünkü ihtiyacı olan tüm konforu (sevgi,hijyen,oyun,sportif aktivite) sağlıyoruz. Can dostumuzun psikolojisini en kötü etkileyen husus ise uygunsuz koşullarda sadece tuvalet,yemek  ihtiyacının giderildiği,onun dışında hiçbir egzersiz ve oyun programı olmaksızın sadece kapalı ortamda kapalı muhafaza edildiği durumlardır. Bu olumsuz koşullar ‘’ küsmesine ,insanlara olan güveninin zedelenmesine,asosyalleşmesine,obsesifleşmesine ve klostrofobik olmasına  ‘’ neden olduğu asla unutulmamalıdır. Hayatımıza dahil ettiğimiz can dostlarınızı kime ve hangi koşullara bıraktığınızı/bırakacağınızı lütfen detaylı araştırın.  

  • "Sevgimizi ve bilgimizi işimize kattık ,bizi başarılı ve farklı yapan da budur"

  • "Profesyonel ,disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

PatiPark Akademi & Rezidans’ın farkını bizlerle iletişime geçerek ve ziyaret ederek keşfedebilirsiniz.